Polonais

streszczenie

SAMI, magiczny miś spieszy z pomocą dzieciom, które czują się samotnie i które stoją w obliczu niepokojących zdarzeń, występujących w ich życiu. Dziś SAMI interweniuje w życiu Tomka, który znosi kpiny i zastraszanie, oferując mu wsparcie oraz pomaga mu przejść przez ten trudny okres.

Biografia

Murielle Bourdon pochodzi z Longueuil, w prowincji Quebec w Kanadzie. Jest matką trójki dorosłych dzieci.
Już od najmłodszych lat rozwinęła pasję do czytania, pisania opowiadań i wierszy oraz do rysunku. Przez ponad 15 lat była sekretarką, a w roku 1996 postanowiła nadać nowy kierunek swej karierze pod kątem twórczości oraz tego, co od dawna ją fascynowało: sztuki i pisarstwa.
Wróciła na studia i uzyskała certyfikat studiów w college’u w zakresie grafiki. Dzięki swemu niezwykłemu zmysłowi artystycznemu od 17 lat tworzy wyjątkowe prace dla zróżnicowanej klienteli.
Murielle na początku 2014 roku zdecydował się zrealizować swe marzenie, które potajemnie pielęgnowała od najmłodszych lat, to znaczy, aby poświęcić się pisaniu i ilustrowaniu. Tworząc serię książek dla dzieci chce podzielić się światem rzeczywistym i wyimaginowanym, którymi inspiruje swoich młodych czytelników.

[/cws-widget][/col][/cws-row]